Siz değerli müşterilerimizin gösterdiği güven neticesinde genişleyen portföyümüzle sınırsız hizmet veriyor olmak, gücümüzü aldığımız en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Siz değerli müşterilerimizin İhtiyaçlarını çok iyi biliyor ve hedeflenen noktada EN GÜZEL çözüme kavuşturmak için Giriş kırtasiye’nin bir kaç önemli ilkesini kullanıyoruz. Bilgi Birikimiyle hizmet, İleri Teknoloji ve nitelikli kırtasiye malzemeleri.

Bu ilkelerle sınırsız müşteri isteklerini yakından takip etmek adına sabırlı ve uzun soluklu bir yol izledik. Sürekli gelişim, önünü alamadığımız bir alışkanlığımız oldu. Ve her dönemde yeni stratejiler geliştirdik. Bu döneme yeni sloganımız ve logomuz ile ilk adımımızı atıyor ve değişimin en güzel renklerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Kırtasiye de 34 yıllık deneyimle, kaliteli ve en uygun fiyatla zengin çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

Dijital baskı merkezi-Copy center bölümümüz, sizlere en ileri teknolojiyle, nitelikli baskılar yapabilecek sürekli yenilenen makine parkıyla hizmet veriyor. Baskı hizmetlerimizin yanı sıra ciltleme ve kart hazırlama gibi yardımcı departmanlarımız, hızlı ve nitelikli çözümler sunuyor.

Kalitede sürekliliği ve iyileştirmeyi sağlayarak, her türlü müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde ürün çeşitleri ile en yüksek müşteri mutluluğu seviyesine ulaşmak, Giriş kırtasiye’nin temel kalite politikasıdır.